Spełnij swoje ukryte fantazje

Załóż darmowe konto

Największe fetysze polskich gwiazd

Spis treści

Fetysze polskich gwiazd

Zazwyczaj ludzi, których widzimy na ekranach telewizorów czy komputerów lub słuchamy w radiu, traktuje się trochę inaczej niż przeciętnego Kowalskiego. Nierzadko stawiani na piedestale, wydają się idealni. Ale i oni mają swoje słabostki oraz… fetysze. Chciałoby się wręcz zakrzyknąć – gwiazda też człowiek! A skoro tak, to nic co ludzkie, nie winno być im obce. Chciałbyś się przekonać, jakie są największe fetysze rodzimych celebrytów? Gwarantujemy, że będziesz zaskoczony! Zachęcamy do lektury.

Bramkarz, który kocha stopy

Wojtka Szczęsnego każdy kojarzy z gry w Arsenalu a obecnie w Juventusie. To zdecydowanie jeden z tych polskich piłkarzy, którzy zdołali się przebić do światowej czołówki. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę, że jeden z bramkarzy polskiej reprezentacji piłki nożnej ma fetysz kobiecych stóp! Dodatkowo dochodzi do tego zamiłowanie do szpilek, a sam Szczęsny miał mówić o tym, że niekiedy zdarzało mu się fantazjować, że jest kobietą i nosi takie buty na sobie. Na ten moment jednak nikt chyba nie zrobił szpilek w rozmiarze 46, a bramkarz nie planuje zmiany płci, więc… pozostaje to sferze marzeń.

Miłość do tatuaży

Większość zna ją przede wszystkim z „Na Wspólnej”, ale wielu koneserów kobiecego piękna zna ją również z dużo bardziej niegrzecznych zdjęć. Marta Wierzbicka, kobieta o prawdopodobnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych biustów ma słabość do tatuaży. Uwielbia je zarówno na sobie, jak i kręci ją podziwianie tych unikatowych malowideł na męskiej skórze. Każdy w końcu kocha jakąś sztukę, a tatuaże niewątpliwie są jej formą. Część ludzi po prostu uwielbia je bardziej. Tak, jak Marta.

Domina, która wie, czego chce

Podobno jej partnerzy skarżyli się na to, że traktuje ich jak rzeczy. Ktoś, kto bywa pasywem w BDSM na pewno nie miałby tego Dodzie za złe. Dorota Rabczewska bowiem jest podobno kobietą bardzo świadomą seksualnie. Dla niej seks to nie przerywnik na coś miłego, tylko cały akt, podczas którego czerpie wszystko, czego chce. A to, że ktoś może przy tym się poczuć trochę… użyty? To najwidoczniej średnio obchodzi piosenkarkę, ewidentnie lubiącą dominować nad swoimi partnerami seksualnymi.

Nęcąca woń mężczyzny lepsza od kuchennych rewolucji

Magda Gessler to kolejna bardzo świadoma swojej seksualnej natury kobieta. Dojrzała, doświadczona, a do tego pewna siebie, uwielbia przede wszystkim męski zapach. Uważa, że najlepszą kompozycją takich woni to dobrze dobrane perfumy, jak i naturalny „aromat” ciała. Bez wątpienia, znalazłaby wiele kobiet, które przyklasnęłyby temu twierdzeniu. Zapach odgrywa ogromną rolę w budowaniu napięcia i podniecenia, gdyż działa na liczne ośrodki w mózgu. Samo poczucie określonej mieszanki woni niekiedy przywodzi na myśl konkretne osoby lub sytuacje… w tym najwspanialsze orgazmy.

Szymon i stopy

Fetysz stóp to zdecydowanie jedno z najpopularniejszych upodobań w ogóle. I do miłości do nich przyznaje się także polski dziennikarz i satyryk – Szymon Majewski. Jak sam twierdzi, właśnie dzięki widokowi odsłoniętych stóp uwielbia lato i nie może się doczekać, aż nadejdzie. Wówczas na plaży ma szansę oglądać je bezkarnie i czuć się jak w raju.

Halo! Czy ktoś mnie „och!” słyszy?!

Natalia Siwiec nie jest już tak popularna, jak w 2012 roku, gdy świat mógł ją lepiej poznać podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Wtedy to ona dzierżyła tytuł „pierwszego biust RP”. Modelka jednak sama odcięła się od mediów, wybierając działanie na uboczu. W dniach swojej największej popularności nie miała problemu, by zdradzić trochę intymnych szczegółów o swoim życiu prywatnym, a w tym o swoim fetyszu. Okazuje się, że Natalia jest wręcz seksoholiczką, ale największą przyjemność sprawia jej myśl, że ktoś mógłby ją słyszeć w trakcie miłosnych uniesień. Poza tym chętnie testuje też nowe rzeczy, sprawdzając, co przyniesie najwięcej przyjemności. Ciekawe, czy obecnie, poza światem mediów, dalej lubi tak eksperymentować?

Gdy pociągają Cię ideały…

Czy perfekcyjne, symetryczne twarze mogą być przedmiotem fetyszy? Jak udowadnia Julia Kuczyńska, znana szerzej jako Maffashion – jak najbardziej! Influencerka modowa przyznawała nie raz, że jej słabością są piękne, idealne kobiece twarze, ale i piękno pań w ogóle. To właśnie takie modelki jak Adriana Lima były dla niej inspiracją w tworzeniu bloga. Jak widać – fetysze mogą nieść ze sobą nie tylko przyjemność, ale i być wykorzystane bardzo owocnie.

Co gwiazda to fetysz

W Polsce nie każdy celebryta chętnie przyznaje się do tego, co go kręci w życiu intymnym. Niektórzy wolą odpowiedzieć wymijająco, że np. wyjątkowo podobają im się piękne samochody, ale bez konotacji erotycznych. Biorąc pod uwagę jednak fakt, że wszyscy mamy jakieś słabostki, można tylko domniemywać, że każda aktorka, muzyk czy inna osoba publiczna w naszym kraju ma jakiś fetysz. Powyżej dowiedziałeś się o tych, którzy otwarcie o nich mówili. Znalazłbyś z nimi wspólny język?

 

Dodaj ocenę

Sprawdź również

Love My Feet & Read

Czy związek z fetyszystą jest bezpieczny?

Jeśli i Ty jesteś „casualem” i masz obawy co do drugiej połówki, która wyznała, że ma może nieco dziwaczne upodobania – czy masz się czego obawiać?

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Gadżety erotyczne i akcesoria do BDSM

Jakie gadżety BDSM powinny znaleźć się w sypialni każdego miłośnika takich praktyk? O tym piszemy w poniższym artykule

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Jak się przyznać do fetyszu?

Najtrudniej tylko o tym powiedzieć, że ma się jakieś małe seksualne dziwactwa. Ty też zastanawiasz się, jak się przyznać do fetyszu?

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Co to jest findom i na czym polega?

Zastanawiasz się, co to jest findom i na jakiej zasadzie działa ten układ? Jeśli tak – zachęcamy już teraz do przeczytania tego artykułu

CZYTAJ CAŁOŚĆ