Spełnij swoje ukryte fantazje

Załóż darmowe konto

Afrodyzjaki na męską potencję

Spis treści

Afrodyzjaki na męską potencję

Kłopoty ze wzwodem są dość powszechnym problemem wśród panów. Niestety, ale stres, niezdrowe nawyki żywieniowe oraz brak ruchu działają zabójczo na życie erotyczne. Dlatego wprowadzenie pewnych zmian w codzienności zdecydowanie przysłuży się sprawie. A jeśli nie chcesz czekać na rezultat – zawsze możesz sięgnąć po afrodyzjaki dla mężczyzn! Czym są te preparaty? I jak działają na potencję afrodyzjaki? Dowiesz się tego z poniższego artykułu. Przeczytaj go już teraz!

Czym są afrodyzjaki?

Zacznijmy od wyjaśnienia, czym w ogóle są afrodyzjaki dla mężczyzn (i nie tylko). To środki, które korzystnie wpływają na poziom podniecenia, jak i stopień odczuwania bodźców. Zawierają zazwyczaj liczne związki, jakie oddziałują korzystnie na cały organizm. Wybrane preparaty mają jednak w składzie substancje, wywołujące mocniejsze reakcje seksualne. Tym samym afrodyzjaki na potencję mogą wpływać bardzo korzystnie, wywołując np. silniejszy wzwód. Warto jednak lepiej zrozumieć ich działanie, aby w pełni zdać sobie sprawę, co mogą zaoferować osobie, która je przyjmuje.

Jak działają afrodyzjaki?

Jak wspomnieliśmy wyżej, afrodyzjaki dla mężczyzn mają zazwyczaj działanie ogólnoustrojowe. Ich ostateczne rezultaty zależą przede wszystkim od tego, co zawierają w swoim składzie. Jeśli np. są to produkty naturalne (niekoniecznie specjalne preparaty), mogą np. być bogatym źródłem cynku. Pierwiastek ten stanowi składnik o ogromnym znaczeniu dla utrzymania prawidłowego poziomu testosteronu w organizmie. Podobnie selen, który sprzyja m.in. spermatogenezie, jak i poprawia jakość nasienia. Inne z kolei mogą zwiększać dostępność tlenku azotu w organizmie, niezbędnego do prawidłowego „otwarcia” ciał jamistych penisa podczas podniecenia.

Rezultatem przyjmowania afrodyzjaków może być m.in. silniejszy i dużo pewniejszy wzwód, gdyż substancje zawarte w tych preparatach znacznie zwiększają ukrwienie miejsc intymnych. Z drugiej strony, jeśli korzystnie oddziałują na ośrodkowy układ nerwowy, wówczas polepszają koncentrację, co sprzyja m.in. opóźnieniu wytrysku. Warto zaznaczyć, że dzięki oddziaływaniu także na zakończenia nerwowe, afrodyzjaki na potencję sprawiają, że odczuwa się mocniej wrażenia z seksu lub pieszczot.

W jakiej postaci występują afrodyzjaki?

Ludzie od zawsze szukali rozwiązań, pomagających im być lepszymi kochankami. Niegdyś więc afrodyzjaki dla mężczyzn stanowiły niektóre warzywa. Rzymianie na przykład hojnie sięgali po… czosnek. Zawarte w nim substancje, w tym m.in. allicyna, rozszerzają naczynia krwionośne i ułatwiają napływ krwi do prącia.

Z kolei jeden z najlepszych kochanków, jakich znamy – Giacomo Casanova, jako afrodyzjaki na potencję wykorzystywał małże i inne owoce morza. Są one bogatym źródłem cynku, a już wiesz, ile on znaczy dla produkcji testosteronu. Dodajmy, że podobno jadał ich przed schadzką nawet ponad 20 sztuk…

Współcześnie wśród afrodyzjaków znajduje się wiele produktów, stanowiących wyciągi ziół lub syntetyczne odpowiedniki pewnych substancji. Królową tych preparatów jest hiszpańska mucha. Niegdyś do jej stworzenia wykorzystywano kantarydynę – składnik pozyskiwany z małego chrząszcza – przyszczela lekarskiego. Jednak łykanie jej było dość ryzykowne, gdyż naturalna kantarydyna mogła doprowadzić nawet do śmierci. Obecnie jej syntetyczne substytuty są o wiele bezpieczniejsze, a przy tym – równie skuteczne. Jeśli więc już znalazłeś miejsce, gdzie umówisz się na sex randkę online i nie chcesz zawieść – warto wziąć kilka kropelek takiego produktu.

Maksymalne podniecenie dzięki afrodyzjakom

Ze względu na mechanizmy działania afrodyzjaki dla mężczyzn stanowią często polecane preparaty na potencję. W fantazjach kobiet i mężczyzn działają trochę jak „pstryczki” na podniecenie. Trzeba jednak pamiętać, że to nie one je wywołują. Konieczne są bodźce, które pobudzą mężczyznę. Środki te jedynie umacniają efekty, gwarantując lepszą erekcję, mocniejsze doznania, a także większą kontrolę nad ejakulacją. Warto o tym pamiętać, jak wiele innych informacji, jakie znajdziesz na naszym blogu. Sprawdź go teraz!

Dodaj ocenę

Sprawdź również

Love My Feet & Read

Czy związek z fetyszystą jest bezpieczny?

Jeśli i Ty jesteś „casualem” i masz obawy co do drugiej połówki, która wyznała, że ma może nieco dziwaczne upodobania – czy masz się czego obawiać?

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Gadżety erotyczne i akcesoria do BDSM

Jakie gadżety BDSM powinny znaleźć się w sypialni każdego miłośnika takich praktyk? O tym piszemy w poniższym artykule

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Jak się przyznać do fetyszu?

Najtrudniej tylko o tym powiedzieć, że ma się jakieś małe seksualne dziwactwa. Ty też zastanawiasz się, jak się przyznać do fetyszu?

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Co to jest findom i na czym polega?

Zastanawiasz się, co to jest findom i na jakiej zasadzie działa ten układ? Jeśli tak – zachęcamy już teraz do przeczytania tego artykułu

CZYTAJ CAŁOŚĆ