Spełnij swoje ukryte fantazje

Załóż darmowe konto

Fantazje erotyczne kobiet i mężczyzn

Spis treści

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut iaculis nibh eu nibh mollis, non molestie est vestibulum. Suspendisse blandit porta dapibus. Ut finibus commodo augue sit amet malesuada. Suspendisse potenti. Quisque aliquet, ex vitae malesuada vulputate, nunc risus varius magna, et feugiat ipsum quam eget elit. Aliquam risus lectus, ornare et tincidunt nec, viverra vel ipsum. Sed id lobortis leo, vitae imperdiet mi. Pellentesque ut ipsum mauris. Donec a viverra neque. Donec ac quam varius, imperdiet justo non, maximus dolor.

Fantazje erotyczne kobiet i mężczyzn

Jaki seks smakuje najlepiej? Zdecydowanie ten z wyobraźnią. Mechaniczne „zabawy” mogą cieszyć przez pewien czas, ale w gruncie rzeczy – szczęśliwe życie intymne stanowi połączenie fizyczności z pewnymi wyobrażeniami na jego temat. Dlatego fantazjujemy. Nierzadko zdarza się, że odpływamy myślami do innych osób, wyobrażając sobie je z nami w łóżku, albo do konkretnych zabaw czy okoliczności. Czy fantazje erotyczne to zwykła rzecz? Jakie są najpopularniejsze fantazje erotyczne kobiet i mężczyzn? Dowiedz się o tym więcej! Przeczytaj poniższy artykuł.

Czym są fantazje erotyczne?

Zacznijmy od zdefiniowania, czym są fantazje erotyczne. To budowanie wyobrażeń na temat seksu i podniecających sytuacji. Mogą być zupełnie „codzienne”, jak i totalnie odjechane. I – w zasadzie – nawet w tych najbardziej skrajnych nie ma nic złego. To tylko fantazje. Co więcej – każdy fantazjuje, bez wyjątku. Przyjmuje się, że fantazje erotyczne mężczyzn są śmielsze niż te u pań, ale powoli twierdzenie to odchodzi do lamusa, gdyż kobiety, im bardziej świadome swojej seksualności, tym bardziej otwarcie myślą i mówią o swoich marzeniach intymnych. A które z nich są najpopularniejsze?

Jakie są fantazje erotyczne kobiet?

O czym fantazjują panie? Fantazje erotyczne kobiet są często bardzo skrajne – albo skrajnie łagodne, albo skrajnie wyuzdane. Wśród tych łagodniejszych wyobrażeń o idealnym seksie można wymienić m.in. seks oralny – zarówno bycie stroną czynną, jak i bierną. Dla wielu kobiet bowiem taka forma pieszczoty wciąż stanowi coś wyuzdanego, szczególnie gdyby to one miały ją wykonywać.

Inną fantazję stanowi seks z celebrytą. Mnóstwo pań ma swoją ulubioną gwiazdę np. rocka czy filmową, która pociąga je nie tylko grą aktorską, ale i fizycznie. Fantazje erotyczne kobiet zajmują też często przebieranki. Panie lubią wcielić się w rolę albo ulubionej postaci z książki, filmu czy gry.

A co z ostrzejszymi marzeniami? Wiele lasek marzy np. o całkowitej dominacji nad facetem, sprowadzenie go do roli służącego, podnóżka, spełniającego każde ich życzenie. Inną, wcale nierzadko pojawiającą się fantazją, jest gwałt. Badania wskazują, że najczęściej wyobrażają go sobie kobiety o… konserwatywnych przekonaniach.

Jakie są fantazje erotyczne mężczyzn?

Poznałeś już niektóre fantazje erotyczne kobiet… A jakie są fantazje erotyczne mężczyzn? Panowie lubią marzyć o seksie bardzo niegrzecznie, a na szczycie tej listy znajdują się trójkąty i seks grupowy w ogóle. Co znamienne – niekoniecznie chodzi o wariant, gdy facet byłby sam z dwiema kobietami. Ponadto wielu też fantazjuje o seksie z prostytutką. Nie chodzi nawet o sam fakt stosunku, co o relację między nim a nią – gotową spełnić wszystkie jego zachcianki, oczywiście za określoną sumę.

Faceci uwielbiają zdobywać, a im większe wyzwanie, tym większe podniecenie. Dlatego fantazje erotyczne mężczyzn często obejmują seks z kobietą, która jest niedostępna. Marzenia np. o żonie przyjaciela wcale nie stanowią rzadkości! Tak samo, jak i na temat wielu innych pań, z jakimi raczej nie mają szansy się zbliżyć. Ostatecznie – panowie uwielbiają nie tylko seks i pieszczoty. Wśród ich fantazji dużą popularnością cieszy się także striptiz – tylko dla niego. Podziwianie erotycznego tańca to dla nich doskonały pomysł na wieczór… jak i na grę wstępną.

Spełniaj swoje fantazje erotyczne z Love My Feet

Każdy fantazjuje o seksie. Wszyscy bowiem lubimy sobie wyobrażać, jak by wyglądało nasze idealne życie – to codzienne, jak i łóżkowe. Fantazje erotyczne mężczyzn, jak i kobiet bywają skrajnie różne. Często na myśl przychodzą nam rzeczy, których możemy się nawet wstydzić… Ale fantazje erotyczne właśnie takie są i nie definiują nas jako osób. Wiele z nich jednak warto wcielić w życie. Seks wówczas smakuje zdecydowanie lepiej. Chcesz się przekonać, jak to jest w świecie wyzwolonym i pełnym erotycznych fantazji? Sprawdź, co daje Ci Love My Feet!

Dodaj ocenę

1/5 - (1 vote)

Sprawdź również

Love My Feet & Read

Czy związek z fetyszystą jest bezpieczny?

Jeśli i Ty jesteś „casualem” i masz obawy co do drugiej połówki, która wyznała, że ma może nieco dziwaczne upodobania – czy masz się czego obawiać?

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Gadżety erotyczne i akcesoria do BDSM

Jakie gadżety BDSM powinny znaleźć się w sypialni każdego miłośnika takich praktyk? O tym piszemy w poniższym artykule

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Jak się przyznać do fetyszu?

Najtrudniej tylko o tym powiedzieć, że ma się jakieś małe seksualne dziwactwa. Ty też zastanawiasz się, jak się przyznać do fetyszu?

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Co to jest findom i na czym polega?

Zastanawiasz się, co to jest findom i na jakiej zasadzie działa ten układ? Jeśli tak – zachęcamy już teraz do przeczytania tego artykułu

CZYTAJ CAŁOŚĆ