Spełnij swoje ukryte fantazje

Załóż darmowe konto

Fetysz majtek – wszystko, co musisz wiedzieć

Spis treści

Fetysz majtek – wszystko, co musisz wiedzieć

Co czujesz, gdy widzisz damską bieliznę? Z pewnością wielu facetów odpowiedziałoby, że podniecenie. Jednak są mężczyźni, którzy odczuwają znacznie więcej niż tylko pobudzenie seksualne. Fetysz majtek to jeden z najczęściej występujących i nic dziwnego! Wszak to właśnie one są najbliżej ciała, w tym miejsc intymnych. Taka bielizna rozbudza fantazję, a jeśli dodatkowo jest używana, to może dostarczyć wielu unikalnych bodźców. Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj więc ten artykuł!

Majtki niejedno mają oblicze

Każdy ma nieco inne preferencje, także, jeśli chodzi o kobiecą bieliznę. Niektórzy wolą stringi, inni – bokserki, a wielu podobają się tzw. babciowe majtki, mimo że przez innych traktowane są jako zupełnie aseksualne. Jednak facet mający fetysz majtek, odnajdzie w nich unikatowe piękno i wartość, jakiej być może inni nie dostrzegają. I na tym właśnie polega urok tego upodobania. Choć należy ono do najpopularniejszych rodzajów fetyszy, to ciężko je kategoryzować jako jeden cały gatunek właśnie ze względu na różnorodność damskiej bielizny, szczególnie jeśli kogoś pobudza bielizna wizualnie, a nie np. przez dotyk.

Majtki – unikalne zapachy

Ich wygląd jednak to nie wszystko. Wszak fetysz majtek to dla wielu przede wszystkim czerpanie przyjemności z zapachu, jaki mają. Naturalnie – nie chodzi tu o świeżą bieliznę, a o używane pary. Ileż było takich historii, że miłośnicy intymnych woni zakradali się np. do koszy z bielizną, by poczuć ten niezwykły zapach?!

Warto zrozumieć, że to nie chodzi nawet o woń, jaką czuje się świadomie, choć udowodniono, że siarkowodór, obecny również w ludzkich jelitach, korzystnie wpływa na stan podniecenia u mężczyzn. Najważniejsze jednak jest to, że okolice pochwy i odbytu są usiane gruczołami wydzielającymi feromony. To lotne substancje zapachowe, działające na podświadomość przez organ lemieszowy, znajdujący się w nosie. Dostarczają one informacji m.in. o gotowości konkretnego partnera do seksu, wywołując stan pobudzenia lub podniecenia u drugiej strony. Jak więc się spodziewasz, ktoś, kto ma fetysz majtek, wąchając je, ma szansę na naprawdę silne podniecenie. Warto zaznaczyć, że w dużej mierze na tym polega fetysz bielizny w ogóle.

Majtki rozbudzą Twoją fantazję

Majtki gwarantują silne bodźce wzrokowe, dotykowe i zapachowe. Jeśli wszystko to zbierze się do kupy, wówczas okazuje się, że fetysz majtek sprzyja rozbudzeniu fantazji erotycznych. Nawet bez obecności drugiej połówki, można łatwiej oddać się swoim marzeniom, jakie – w parze z taką bielizną – rozbudzą całe ciało i dostarczą bardzo intensywnych bodźców. A jak bawić się z takim elementem garderoby? Np. wykorzystując go do masturbacji lub po prostu – wąchając w trakcie igraszek. W obu przypadkach doznania są zupełnie unikatowe.

Gdzie kupić używane majtki?

Jeszcze do niedawna największym wyzwaniem było zdobycie takich produktów. Jednak fetysz majtek, jak i wiele innych, bardziej wyrafinowanych upodobań, staje się coraz popularniejszy. Stąd też powstały specjalne serwisy, gdzie można wystawić i kupić używaną bieliznę. Najlepsze portale dla fetyszystów opisaliśmy na naszym blogu, ale… po co iść gdzieś indziej, jeśli wszystko, czego potrzebujesz, dostaniesz tu? Dlatego już teraz sprawdź bliżej Love My Feet – miejsce idealne dla miłośników fetyszy.

Dodaj ocenę

Sprawdź również

Love My Feet & Read

Czy związek z fetyszystą jest bezpieczny?

Jeśli i Ty jesteś „casualem” i masz obawy co do drugiej połówki, która wyznała, że ma może nieco dziwaczne upodobania – czy masz się czego obawiać?

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Gadżety erotyczne i akcesoria do BDSM

Jakie gadżety BDSM powinny znaleźć się w sypialni każdego miłośnika takich praktyk? O tym piszemy w poniższym artykule

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Jak się przyznać do fetyszu?

Najtrudniej tylko o tym powiedzieć, że ma się jakieś małe seksualne dziwactwa. Ty też zastanawiasz się, jak się przyznać do fetyszu?

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Co to jest findom i na czym polega?

Zastanawiasz się, co to jest findom i na jakiej zasadzie działa ten układ? Jeśli tak – zachęcamy już teraz do przeczytania tego artykułu

CZYTAJ CAŁOŚĆ