Spełnij swoje ukryte fantazje

Załóż darmowe konto

Najpopularniejsze rodzaje fetyszy

Spis treści

Popularne rodzaje fetyszy

Fetysze są normalną częścią życia erotycznego. Każdy człowiek ma w sobie coś z fetyszysty i ma określone upodobania, sprawiające, że łatwiej osiąga podniecenie seksualne lub jest ono silniejsze. A jakie są najpopularniejsze rodzaje fetyszy? O tym przekonasz się z poniższego artykułu. Przeczytaj go i dowiedz się, czy także i Twoje upodobania się tu znalazły!

Fetysz niejedno ma imię

Aby omówić najpopularniejsze fetysze i rodzaje, trzeba je podzielić na kilka kategorii. Pierwsza wiąże się z konkretnymi przedmiotami, często nawet nietypowymi, jeśli chodzi o erotykę. Druga to części ciała – niektórzy fiksują się na konkretnych narządach bardziej niż inni. W trzeciej grupie znalazły się określone zabawy seksualne, w tym pozycje, sposoby pieszczot itp. Ostatecznie – mamy różne rodzaje fetyszy wynikające z typu zachowania partnera, tj. czy jest np. bardziej dominujący, uległy, czy może odgrywa jakąś rolę.

Podofilia

Gdy już omówiliśmy fetyszerodzaje kategorii, na jakie się dzielą, trzeba opowiedzieć co nieco o ich konkretnych rodzajach. Podofilia zdecydowanie należy do najpopularniejszych. Jeśli lubisz stópki – to tyczy się on właśnie Ciebie. Polega on na m.in. wąchaniu, głaskaniu, całowaniu, ale i stymulacji stopami miejsc intymnych.

Fetysz ubrań

Innym popularnym fetyszem jest pociąg do damskiej garderoby. Właściwie to różne rodzaje fetyszy, obejmujące bieliznę (konkretne rodzaje jak np. pończochy czy majtki), spódnice, sukienki, spodnie i wszystkie inne. Wielu też uwielbia obuwie – wielu panów np. czuje silne podniecenie, widząc na smukłych nogach szpilki albo wysokie kozaki.

Agorafilia

Dość powszechny, a jednocześnie funkcjonujący na granicy prawa fetysz. Czemu? Bo seks w miejscu publicznym jest zakazany! Podlega m.in. pod paragrafy dotyczące publicznego obnażania się, a pewnie niektórzy jeszcze podciągnęliby go pod demoralizację. Nie zmienia to faktu, że mnóstwo osób lubi wyjść nie tyle z sypialni, co z domu, by odbyć stosunek na parkingu, w centrum handlowym czy gdziekolwiek indziej. Bardzo silnie oddziałuje tu m.in. czynnik przyłapania, tj. że ktoś mógłby baraszkującą parkę złapać na ich zabawach. To znacznie podkręca atmosferę!

Voyeurism

Poznałeś już różne rodzaje fetyszy związane z miejscem, częścią ciała i przedmiotem… pora, byś dowiedział się więcej o tym, jakie formy aktywności uznaje się za parafilie. A jedną z najpopularniejszych zabaw, która dodaje życiu erotycznemu pieprzyka, jest voyeurism, czy inaczej – podglądactwo. Tacy fetyszyści lubią podejrzeć inną parę na zabawie np. przez dziurkę od klucza lub szparę w drzwiach. Dla miłośników tego fetyszu powstawały nawet specjalne kluby z pomieszczeniami z peep hole – specjalną dziurką do podglądania.

Ilu ludzi, tyle rodzajów fetyszy!

Powyżej mogłeś dowiedzieć się więcej o tym, jakie rodzaje fetyszy uznaje się za najpopularniejsze, a przynajmniej kilka z nich. Bo oprócz tego można wymienić m.in. pissing (fetysz moczu), grawiditofilię (zamiłowanie do brzucha ciążowego), trichofilię (fiksację na włosach) i wiele innych. A nawet jeśli dwie osoby lubią zabawy stopami, to często różnią się tym, w jaki sposób chcą się nimi bawić. Inni bowiem wolą masaż miejsc intymnych np. palcami, a inni – po prostu skupiać się na wąchaniu. Chcesz przekonać się, jak różne są fetysze? Już teraz przejrzyj stronę Love My Feet i poznaj najlepszą stronę dla fetyszystów w Polsce!

 

Dodaj ocenę

5/5 - (1 vote)

Sprawdź również

Love My Feet & Read

Anonse towarzyskie – jak z nich korzystać bezpiecznie?

Anonse towarzyskie zyskują na popularności jako sposób na nawiązywanie nowych znajomości, znalezienie partnera na romantyczne spotkania czy poszukiwanie towarzystwa na różne okazje. Aby jednak korzystanie z tego typu ogłoszeń było bezpieczne, warto przestrzegać kilku podstawowych zasad. W tym artykule przedstawiamy praktyczne porady, które pomogą Ci bezpiecznie korzystać z anonsów towarzyskich i cieszyć się z nowych znajomości.

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Czy związek z fetyszystą jest bezpieczny?

Jeśli i Ty jesteś „casualem” i masz obawy co do drugiej połówki, która wyznała, że ma może nieco dziwaczne upodobania – czy masz się czego obawiać?

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Gadżety erotyczne i akcesoria do BDSM

Jakie gadżety BDSM powinny znaleźć się w sypialni każdego miłośnika takich praktyk? O tym piszemy w poniższym artykule

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Jak się przyznać do fetyszu?

Najtrudniej tylko o tym powiedzieć, że ma się jakieś małe seksualne dziwactwa. Ty też zastanawiasz się, jak się przyznać do fetyszu?

CZYTAJ CAŁOŚĆ