Spełnij swoje ukryte fantazje

Załóż darmowe konto

Jak podniecić faceta?

Spis treści

Jak podniecić faceta?

Wiele kobiet zastanawia się, co faktycznie podnieca mężczyzn. Często wydają grube tysiące na to, aby podobać się jeszcze bardziej swoim „miśkom”, a czasem… wystarczy tylko trochę inwencji, by z kanapowca zrobić prawdziwego, napalonego tygrysa. Ty też zastanawiasz się, jak podniecić faceta? W takim razie zdecydowanie powinnaś przeczytać ten artykuł. Zapraszamy!

Zatańcz dla niego!

Co mężczyzna lubi najbardziej? Piersi, pupę, twarz czy stopy? Prawda jest trochę bardziej złożona, bo każdy ma swoje preferencje. Niemal wszyscy jednak uwielbiają patrzeć, jak ich partnerka się porusza. Jak podniecić faceta, gdy o tym wiesz? Dość łatwo – zatańcz dla niego! Wpraw w ruch swoje krągłości i biodra. Z pewnością doceni to, a jeśli dodasz do tego odpowiednią muzykę – wprost oszaleje na Twoim punkcie! Nie wierzysz? Spróbuj z nim obejrzeć jakiś film, gdzie kobieta wykonuje erotyczny taniec – bohaterki takich filmów jak 9 1/2 tygodnia, Death Proof czy Od zmierzchu do świtu wiedzą, jak podniecić faceta. I Twój partner na pewno byłby mocno podjarany takim występem.

Bądź bezpośrednia

Warto zdać sobie sprawę, że praktycznie żaden mężczyzna nie siedzi w głowie swojej kobiety, chyba że ma zdolności parapsychiczne. Zresztą – nawet jeśli wie, co myślisz, to bardzo często lubi to po prostu usłyszeć. Zamiast więc wysyłać mu fale mózgowe o tym, że miałabyś ochotę na to, by Cię wziął na ostro, powiedz mu to wprost. Jeśli zaś pragniesz, by wylizał Ci cipkę, powiedz mu o tym. Jeśli chcesz wiedzieć, jak podniecić faceta – po prostu bądź zdecydowana i mów mu, czego oczekujesz lub… co sama chcesz mu zrobić. To działa równie mocno.

Wykaż się inicjatywą

Przyjęło się, że to on inicjuje seks i wykonuje większość zadania. To kwestia po części utartych społecznych schematów, a z drugiej strony – zagubienia wielu kobiet w swojej seksualności, bo boją się opinii wyuzdanej. Ale w byciu wyzwoloną i spragnioną seksu nie ma nic złego. Wręcz przeciwnie! Pozwala to bardziej się otworzyć i skupić na przyjemności. To więc nie tylko metoda na to, jak podniecić faceta, ale i by samej czerpać więcej przyjemności z bliskości.

Przejmij więc inicjatywę, dosiądź go i zrób, na co masz ochotę. Ujeżdżaj, szarp za włosy, całuj lub wręcz ogranicz jego możliwość ruchu. Narzucaj sama tempo. Zaskocz go też seksem w nietypowym miejscu, np. w aucie. O tym, co musisz wiedzieć o sexie w samochodzie, dowiesz się z jednego z artykułów opublikowanym na naszym blogu. Dzięki temu z pewnością udowodnisz mu, że wiesz, jak podniecić faceta.

Spytaj go o jego fantazje i pomyśl, którą zrealizować

Fantazje erotyczne kobiet i mężczyzn to szeroki katalog różnych upodobań. Jeśli nie rozmawialiście nigdy na ten temat – zdecydowanie warto! Może się bowiem okazać, że przynajmniej niektóre podzielacie. A jeśli tak jest – będzie jeszcze łatwiej spełnić jego marzenia. Wierz lub nie, ale jeśli chcesz wiedzieć, jak podniecić faceta, to dowiedzenie się, jakie ma fantazje i wprowadzenie ich w życie, na pewno pobudzi go do działania.

Ma jakieś fetysze? Dowiedz się o nich więcej!

Każdy ma jakiś fetysz. Także na pewno Twój mężczyzna. Zauważyłaś, że fiksuje się bardziej na piersiach lub pośladkach? Lubi jakąś pozycję albo pieszczotę bardziej? Jeśli tak – to warto zgłębić temat. A jeśli szukasz rzetelnych informacji o fetyszach – sprawdź blog Love My Feet. Piszemy o różnych fetyszach i innych tematach, związanych z erotyką.

Dodaj ocenę

Sprawdź również

Love My Feet & Read

Czy związek z fetyszystą jest bezpieczny?

Jeśli i Ty jesteś „casualem” i masz obawy co do drugiej połówki, która wyznała, że ma może nieco dziwaczne upodobania – czy masz się czego obawiać?

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Gadżety erotyczne i akcesoria do BDSM

Jakie gadżety BDSM powinny znaleźć się w sypialni każdego miłośnika takich praktyk? O tym piszemy w poniższym artykule

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Jak się przyznać do fetyszu?

Najtrudniej tylko o tym powiedzieć, że ma się jakieś małe seksualne dziwactwa. Ty też zastanawiasz się, jak się przyznać do fetyszu?

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Co to jest findom i na czym polega?

Zastanawiasz się, co to jest findom i na jakiej zasadzie działa ten układ? Jeśli tak – zachęcamy już teraz do przeczytania tego artykułu

CZYTAJ CAŁOŚĆ