Spełnij swoje ukryte fantazje

Załóż darmowe konto

Co to jest cuckold czyli zdrada kontrolowana

Spis treści

Co to jest cuckold czyli zdrada kontrolowana

Fetysze mają niejedno oblicze. Kiedy jednych kręcą konkretne zapachy, inni – wolą określone pieszczoty. Istnieje jednak grupa osób, głównie mężczyzn, fantazjujących o cuckold. Czym on jest? Dlaczego zdrada kontrolowana dla niektórych stanowi pożywkę dla ich związku? Czy warto spróbować? O tym dowiesz się z poniższego artykułu. Zapraszamy do czytania!

Czym jest cuckold

Zacznijmy od tego, co to jest cuckold. To termin odnoszący się w tej formie do mężczyzn (cuckold to z angielskiego – rogacz). Kobiety w tym przypadku to Hotki lub HotWife, a związek między nimi – cuckoldry. Co ważne – oboje są partnerami w życiu – parą, narzeczeństwem lub małżeństwem. I w tej relacji to ona ma prawo do tego, by robić skoki w bok. Jednak jest to zdrada kontrolowana. Co to oznacza? Facet ma pełną świadomość i czerpie satysfakcję z tego, że jego partnerka uprawia seks z innymi mężczyznami. Wiąże się to zazwyczaj z praktykami typu BDSM, jak i ekshibicjonizmem.

Cuckold w praktyce

Teraz już wiesz, co to jest cuckold. A jak wygląda tego typu zdrada kontrolowana? Czy kobieta może sobie wykonać ten skok w bok w dowolnym momencie? Niezupełnie. Na tym polega kontrola, że partner uczestniczy w całym procesie. To oznacza więc, że wspólnie szukają mężczyzny (lub kilku), z którym oboje się spotykają.

W czasie, gdy tamta dwójka się zabawia, partner kobiety często znajduje się w tym samym pomieszczeniu, ale najczęściej nie uczestniczy w stosunku. Zazwyczaj albo siedzi i obserwuje, albo nagrywa igraszki tamtej dwójki. W mocniejszej wersji bywa obrażany i poniżany. Jeśli natomiast lubi podglądać (tzw. voyeurism – pisaliśmy o nim w artykule dotyczącym najpopularniejszych rodzajów fetyszy), to może przebywać w drugim pomieszczeniu i oglądać ich „z ukrycia”.

Czy warto spróbować zdrady kontrolowanej?

Wiedząc, co to jest cuckold i jak wygląda zdrada kontrolowana – warto odpowiedzieć sobie, czy warto. Wiele osób nie wyobraża sobie skoku w bok partnerów w jakiejkolwiek formie. Jeśli jednak fantazjujesz o tym czasem – być może trzeba się zastanowić nad takim krokiem. Trzeba jednak pamiętać, że takie zabawy mogą zmienić charakter związku. Niekoniecznie pogorszyć, bo część par sobie chwali te praktyki, ale niewykluczone, że nie spojrzycie na siebie już w taki sam sposób. Na pewno kiepski moment na takie zabawy to chwila kryzysu między małżonkami. W takim przypadku dojdzie tylko do pogłębienia tego stanu.

Warto też wyjaśnić partnerce, co to jest cuckold, nim podejmie się jakąkolwiek decyzję. Być może i ona pragnęła czegoś podobnego, bo w końcu fantazje erotyczne kobiet i mężczyzn potrafią być bardzo bujne. Musisz jednak przygotować się na każdą reakcję z jej strony. Na pewno powinna być to świadoma decyzja obojga partnerów.

A Ty? Co myślisz o cuckoldzie?

W społeczeństwie zabawy takie, jak cuckold wywołują skrajne emocje. Głównie dlatego, że m.in. Polacy są przywiązani do monogamii, co, mimo wszystko w pewien sposób podyktowała ewolucja. Ci jednak, którzy wiedzą, co to jest cuckold i decydują się wykonać krok w tę stronę – często mówią o tym, że ożywia on ich związek, gdyż tamci mają ich partnerkę tylko na chwilę, a oni – na cały pozostały czas. A Ty? Co myślisz o tym fetyszu? Jeśli Cię to kręci lub szukasz czegoś innego – przejrzyj nasz blog, gdzie piszemy o różnych upodobaniach!

 

Dodaj ocenę

Sprawdź również

Love My Feet & Read

Czy związek z fetyszystą jest bezpieczny?

Jeśli i Ty jesteś „casualem” i masz obawy co do drugiej połówki, która wyznała, że ma może nieco dziwaczne upodobania – czy masz się czego obawiać?

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Gadżety erotyczne i akcesoria do BDSM

Jakie gadżety BDSM powinny znaleźć się w sypialni każdego miłośnika takich praktyk? O tym piszemy w poniższym artykule

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Jak się przyznać do fetyszu?

Najtrudniej tylko o tym powiedzieć, że ma się jakieś małe seksualne dziwactwa. Ty też zastanawiasz się, jak się przyznać do fetyszu?

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Co to jest findom i na czym polega?

Zastanawiasz się, co to jest findom i na jakiej zasadzie działa ten układ? Jeśli tak – zachęcamy już teraz do przeczytania tego artykułu

CZYTAJ CAŁOŚĆ