Spełnij swoje ukryte fantazje

Załóż darmowe konto

Gdzie można założyć swój sex profil?

Spis treści

Gdzie można założyć swój sex profil?

Robisz erotyczne show? A może świadczysz usługi jako diva dla sponsorów? Niezależnie od tego, jak wygląda Twoja działalność – jeśli jesteś w branży sexworkingu, z pewnością będziesz poszukiwać miejsca, gdzie założysz swój erotyczny profil. Chcesz wiedzieć, gdzie warto to zrobić i na co należy zwracać uwagę? Już teraz zachęcamy do przeczytania tego tekstu!

Na co zwracać uwagę, jeśli decydujesz się na założenie sex profilu?

W sieci nie brakuje różnych stron, gdzie możesz się zarejestrować w celu świadczenia najróżniejszych usług seksualnych. Jedne mniej, inne bardziej popularne, często kierują się do ogólnego odbiorcy. Nie brakuje jednak w Internecie miejsc, gdzie znajdziesz przede wszystkim fanów mocniejszych doznań. Począwszy od najpopularniejszych rodzajów fetyszy po naprawdę odjechane upodobania z obszaru BDSM, piss i podobnych.

Każdy z nich jednak ma pewne cechy wspólne, na jakie warto zwrócić uwagę. Czemu należy przyjrzeć się bliżej? Wyjaśniamy poniżej!

Dowiedz się więcej o samych serwisach

Przeglądając różne serwisy, zaznajom się przede wszystkim z podstawowymi zasadami funkcjonowania. Sprawdź więc m.in., jak wygląda kwestia współpracy, szczególnie jeśli chodzi o płatności. W końcu – jeśli masz zarabiać, czy to na pokazach, czy spotkaniach sponsorowanych, a strona pośredniczy także w płatności między Tobą a korzystającym z usług, to musisz wiedzieć, jak to działa. Warto sprawdzić, jaki dostęp mają niezarejestrowani i darmowi użytkownicy do publikowanych treści.

Opisy na podstronach to jednak nie wszystko. Równie istotne jest przejrzenie regulaminu. Dostarcza on najpotrzebniejszych informacji z perspektywy prawnej. Wyznacza obowiązki serwisu wobec użytkowników, ale i Twoje wobec samej strony. Określa też reguły np. dotyczące ograniczeń wiekowych, publikacji treści itp.

W końcu warto przyjrzeć się samym opiniom o portalu. Często zamieszczane są one w samym serwisie, ale więcej informacji dostarczą Ci komentarze z zewnątrz. W sieci nie brakuje recenzji wskazujących, że dana witryna jest np. warta zaufania. Także i na naszym blogu znajdziesz więcej informacji o darmowych portalach erotycznych w Polsce, jakie warto sprawdzić.

Wybierz stronę odpowiadającą Twoim potrzebom

Gdy już poskładasz sobie informacje o serwisach do kupy – musisz podjąć ważną decyzję. Zastanów się, który z prezentowanych portali spełnia Twoje oczekiwania, zarówno jeśli chodzi m.in. o intuicyjność funkcjonowania, jak i przejrzystość reguł. Bardzo istotny jest profil danej strony – czy to anonse lub seks kamerki dla fetyszystów? Czy raczej strona, za której pośrednictwem będziesz spełniać najpopularniejsze fantazje erotyczne kobiet i mężczyzn? Teoretycznie też nic nie stoi na przeszkodzie, by działać w kilku serwisach. Musisz jednak mieć na uwadze fakt, że będzie to wymagające zadanie.

Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze – stawiaj na pewne serwisy!

I najważniejsze na koniec – pamiętaj, że jeśli coś wzbudza Twoją obawę, to lepiej omijać taką stronę. Twoje bezpieczeństwo znaczy najwięcej – niezależnie, czy wykonujesz erotyczne show, czy umawiasz się na seks randki. Dlatego właśnie warto stawiać na portale, które są pewne. Takie jak Love My Feet, gdzie masz możliwość np. poznawania fetyszystów z najbliższej okolicy. Sprawdź usługi strony już teraz!

Dodaj ocenę

Sprawdź również

Love My Feet & Read

Czy związek z fetyszystą jest bezpieczny?

Jeśli i Ty jesteś „casualem” i masz obawy co do drugiej połówki, która wyznała, że ma może nieco dziwaczne upodobania – czy masz się czego obawiać?

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Gadżety erotyczne i akcesoria do BDSM

Jakie gadżety BDSM powinny znaleźć się w sypialni każdego miłośnika takich praktyk? O tym piszemy w poniższym artykule

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Jak się przyznać do fetyszu?

Najtrudniej tylko o tym powiedzieć, że ma się jakieś małe seksualne dziwactwa. Ty też zastanawiasz się, jak się przyznać do fetyszu?

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Co to jest findom i na czym polega?

Zastanawiasz się, co to jest findom i na jakiej zasadzie działa ten układ? Jeśli tak – zachęcamy już teraz do przeczytania tego artykułu

CZYTAJ CAŁOŚĆ