Spełnij swoje ukryte fantazje

Załóż darmowe konto

Jak zarabiać na fetyszach kobiet i mężczyzn?

Spis treści

Jak zarabiać na fetyszach kobiet i mężczyzn?

Współcześnie mnóstwo osób decyduje się, by zarabiać na erotyce. W sieci nie brakuje stron i całych portali, jakie pozwalają na publikację treści ero, które później inni kupują za realne pieniądze. Rosnąca konkurencja jednak sprawia, że coraz trudniej się przebić. Dlatego wielu twórców zaczyna się zastanawiać, jak zarabiać na fetyszach. To szereg najróżniejszych nisz, czekających tylko na wykorzystanie. Pozostaje jeszcze kwestia doboru odpowiedniej metody. Przekonaj się, jak zgarniać niezłą kasę na ludzkich upodobaniach!

Sprzedaż używanej bielizny i gadżetów erotycznych

Jednym z pierwszych sposobów na to, jak zarabiać na fetyszach, jest sprzedaż używanych artykułów. Wśród fetyszystów znajduje się wielu miłośników używanej bielizny i garderoby. Należą one do zdecydowanie najpopularniejszych rodzajów fetyszy, łączących w sobie bodźce dotykowe, wzrokowe i zapachowe. Chętnych na ich zakup w sieci nie brakuje!

Z tego powodu zaczęły nawet powstawać portale, gdzie łatwo sprzedasz tego typu artykuły. Wyjątkowo pożądane są m.in. majtki noszone przez kilka dni. Jeśli chcesz wiedzieć, skąd popularność takich zakupów, dowiedz się więcej, na czym polega fetysz bielizny – zajrzyj na nasz blog!

Obok bielizny są także spodnie, ale i… artykuły erotyczne. Wiele ofert dotyczy m.in. używanych wibratorów. Są one podwójnie nęcące. Z jednej strony ich fikuśny kształt, z drugiej – woń poprzedniej właścicielki, która z pewnością nie oszczędzała tego gadżetu. Produkty te często kupuje się nawet nie po to, by z nich korzystać, a by tworzyć atrakcyjną kolekcję zabawek z historią.

Wyjątkowe pokazy erotyczne

Seks kamerki to częsta metoda zarobku w sieci. Transmisje publikują single, pary i całe grupy. Większość daje casualowe show, cieszące oko zwykłych użytkowników. Ci internauci jednak, którzy zastanawiają się, jak zarabiać na fetyszach, zdecydowanie powinni sięgnąć do najgłębiej skrywanych fantazji erotycznych – kobiet i mężczyzn. Czemu?

Przede wszystkim konkurencja na tym polu dopiero zaczyna się rozrastać. Nisza ta wciąż jest relatywnie niewielka, ale odbiorcy poruszający się w niej są często bardzo hojni. Łatwiej się więc do nich przebić niż w przypadku „zwykłych” gości seks kamerek. Dlatego, jeśli chcesz zmonetyzować swoje najskrytsze marzenia erotyczne – nie bój się pokazać je na kamerkach! Oczywiście – wszystko w ramach prawa i regulaminu portalu, na którym działasz.

Dostawcy… innych produktów

Wyżej pisaliśmy więcej o sprzedaży używanej garderoby i akcesoriów erotycznych… Ale to nie jedyne artykuły, jakich poszukują fetyszyści. Zastanawiasz się, jak zarabiać na fetyszach? Jeśli celujesz w wąską grupę o wyjątkowych upodobaniach, to możesz próbować sprzedawać nawet swój… mocz. Dla fanów pissingu to nie lada gratka! Podobnie jak inne wydzieliny Twojego ciała.

Nie brakuje również tych, którzy poszukują np. zużytych produktów higienicznych – podpasek, tamponów, wkładek higienicznych… Warto zorientować się w rynku, bo ten nierzadko okazuje się bardzo szeroki, jeśli tylko otworzysz swój umysł.

Wybierz najefektywniejszy sposób na zarabianie dla siebie

Jak widzisz – sposobów na to, jak zarabiać na fetyszach istnieje naprawdę wiele. Często trzeba przede wszystkim wykazać się otwartością na ludzkie potrzeby, ale i swoją seksualność. Najważniejsze jest to, aby nie robić niczego wbrew sobie. Jeśli nie czujesz jakiegoś klimatu – nie ma sensu się w nim poruszać. Odbiorcy są bardzo wyczuleni na fałsz, szczególnie jeśli chodzi o sesje czy show erotyczne na kamerkach. W sytuacji jednak, gdy czujesz się pewnie z jakimś fetyszem – podziel się tym ze światem i zacznij zarabiać!

 

Dodaj ocenę

Sprawdź również

Love My Feet & Read

Czy związek z fetyszystą jest bezpieczny?

Jeśli i Ty jesteś „casualem” i masz obawy co do drugiej połówki, która wyznała, że ma może nieco dziwaczne upodobania – czy masz się czego obawiać?

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Gadżety erotyczne i akcesoria do BDSM

Jakie gadżety BDSM powinny znaleźć się w sypialni każdego miłośnika takich praktyk? O tym piszemy w poniższym artykule

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Jak się przyznać do fetyszu?

Najtrudniej tylko o tym powiedzieć, że ma się jakieś małe seksualne dziwactwa. Ty też zastanawiasz się, jak się przyznać do fetyszu?

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Co to jest findom i na czym polega?

Zastanawiasz się, co to jest findom i na jakiej zasadzie działa ten układ? Jeśli tak – zachęcamy już teraz do przeczytania tego artykułu

CZYTAJ CAŁOŚĆ