Spełnij swoje ukryte fantazje

Załóż darmowe konto

Najdziwniejsze fetysze erotyczne

Spis treści

Najdziwniejsze fetysze erotyczne

Ludzkie upodobania seksualne praktycznie nie mają granic. Jedyne, co nas powstrzymuje w tym, aby oddać się takim uciechom, często uznawanym za zakazane, to ograniczenia wynikające z pewnych norm społecznych. Dlatego niektórzy ze swoimi fetyszami wolą się kryć. Co by nie mówić – część z nich jest naprawdę dziwna! Czy jednak nie zasługują na uwagę? Naszym zdaniem – jak najbardziej warto się im przyjrzeć! Zachęcamy do lektury.

Czym jest fetysz?

Najprościej ujmując, to forma pragnienia określonych doznań – dotykowych, zapachowych, wzrokowych i smakowych, w wyniku których pojawia się satysfakcja seksualna. Dla wielu osób to forma urozmaicenia życia erotycznego. Mnóstwo ludzi jednak nie wyobraża sobie chwil bliskości bez konkretnych praktyk seksualnych. W jednym z poprzednich artykułów pisaliśmy o najpopularniejszych rodzajach fetyszy. Tym razem dowiesz się o niektórych, zdecydowanie bardzo dziwnych typach upodobań. Inne fantazje kobiet i mężczyzn przy nich to dziecięca igraszka!

Fornifilia

Zacznijmy od nieszkodliwego, acz… dość specyficznego fetyszu. Chciałeś być czasem przedmiotowo potraktowany? Dosłownie! Lubisz, gdy ktoś na Tobie siada i mości sobie wygodne gniazdko? Może jesteś fornifilikiem, czyli osobą, którą pociąga bycie meblem lub gdy ktoś go udaje. Co ciekawe – nie brakuje akcesoriów dla takich osób, np. podczepianych pod uda siedzisk.

Dendrofilia

Wielu ludzi kocha drzewa. Tyle że inni kochają je zdecydowanie bardziej niż tylko kontakt z nimi w lesie. Są tacy, którzy faktycznie liczą, że będą mogli… przeżyć z nimi coś więcej. Dendrofile odczuwają pociąg do tych roślin i pragną doświadczać z nimi bardzo intensywnych uniesień. Trzeba tylko pamiętać, że w najlepszym wypadku może się to skończyć żywicą we włosach łonowych, a w najgorszym – drzazgami w miejscach intymnych.

Worarefilia

Czas na coś dużo bardziej ekstremalnego. Właściwie – to prawdopodobnie jeden z niewielu fetyszy, których się praktycznie nie wprowadza w życie. Polega on bowiem na fantazjowaniu o… pożeraniu innych i byciu pożeranym. Co ciekawe, w 2001 roku dwóch Niemców zdecydowało się wprowadzić w czyn swoje upodobania… Wpierw zjadając penisa jednego z nich. Następnie – gdy jeden dał się zabić, drugi go poćwiartował i zjadł. Wszystko oczywiście na mocy umowy, jaką ze sobą zawarli, a jaka z góry była nieważna, o czym być może nie wiedzieli. Sprawa odbiła się na tyle szerokim echem, że nawet zespół Rammstein nagrał piosenkę zainspirowaną tym wydarzeniem – Mein Teil.

Teratofilia

Czy oglądając, np. Wzgórza mają oczy lub inny tego typu film, gdzie występują wyjątkowo zdeformowane postacie, czujesz przypływ podniecenia? Być może więc jesteś teratofilem. Oczywiście – osoby z różnymi chorobami i deformacjami ciała są zupełnie normalną częścią społeczeństwa i mają takie samo prawo do pragnienia i miłości, jak inni, ale fetyszyści ci warunkują przeżywanie rozkoszy seksualnej od kontaktu z takimi ludźmi.

Fetysze – rzecz normalna!

Kwestia upodobań seksualnych jest bardzo indywidualna. Także, jeśli chodzi o fetysze. Oczywiście, wśród nich znajdzie się wiele mniej powszechnych rzeczy, jakie mogą działać pociągająco i niektóre z nich miałeś okazję poznać powyżej. A jeśli i Ciebie kręcą różne sprośne rzeczy albo zastanawiasz się, np. na czym polega fetysz bielizny – na Love My Feet znajdziesz przestrzeń dla siebie!

Dodaj ocenę

Sprawdź również

Love My Feet & Read

Czy związek z fetyszystą jest bezpieczny?

Jeśli i Ty jesteś „casualem” i masz obawy co do drugiej połówki, która wyznała, że ma może nieco dziwaczne upodobania – czy masz się czego obawiać?

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Gadżety erotyczne i akcesoria do BDSM

Jakie gadżety BDSM powinny znaleźć się w sypialni każdego miłośnika takich praktyk? O tym piszemy w poniższym artykule

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Jak się przyznać do fetyszu?

Najtrudniej tylko o tym powiedzieć, że ma się jakieś małe seksualne dziwactwa. Ty też zastanawiasz się, jak się przyznać do fetyszu?

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Co to jest findom i na czym polega?

Zastanawiasz się, co to jest findom i na jakiej zasadzie działa ten układ? Jeśli tak – zachęcamy już teraz do przeczytania tego artykułu

CZYTAJ CAŁOŚĆ