Wejście na stronę wymaga potwierdzenia,
że jesteś osobą pełnoletnią.
Czy masz 18 lat?
Nie, wyjdź z strony
Portal erotyczny Blog Jak podniecić i zaspokoić fetyszystę stóp?

Jak podniecić i zaspokoić fetyszystę stóp?

Niektórzy nie wiedzą, jak podniecić fetyszystę stóp. Tyczy się to zarówno wieloletnich partnerów życiowych, jak i osób spotykających się na seks

25.03.2022
Dodaj ocenę
Spis treści

Jak podniecić i zaspokoić fetyszystę stóp?

Fetysz stóp należy do zdecydowanie najpopularniejszych upodobań na świecie. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni odczuwają podniecenie na widok oraz w bliższym kontakcie z tą częścią ciała. Bywa jednak tak, że niektórzy nie wiedzą, jak podniecić fetyszystę stóp. Tyczy się to zarówno wieloletnich partnerów życiowych, jak i osób spotykających się na niezobowiązujący seks. A Ty? Wiesz jak to zrobić? I jak zaspokoić fetyszystę stóp? Zachęcamy już teraz do lektury!

Podofilia – rzecz normalna

Wiele osób często zastanawia się, czy podofilia jest normalna. Wynika to z obaw, że może to być traktowane jako coś zdrożnego czy niepoprawnego. Warto jednak sobie zdać sprawę czym są fetysze i skąd się biorą, a często bywają ukorzenione w ludzkiej podświadomości. Nie inaczej wygląda to z tym upodobaniem. By więc wiedzieć, jak podniecić fetyszystę stóp, a co więcej – jak zaspokoić fetyszystę stóp, trzeba poznać genezę pociągu akurat do tej części ciała.

W tym przypadku nie chodzi nawet o kojarzenie seksualnych bodźców, a o anatomię. Na stopach znajduje się wiele zakończeń nerwowych, łączących się bezpośrednio z różnymi organami. Sama pieszczota dla fetyszysty stóp – zarówno pasywna, jak i aktywna, może wiązać się z silnymi doznaniami. Z drugiej strony – stopy są wonne, a ich zapach korzystnie wpływa na podniecenie, co wiąże się z innym, dość popularnym fetyszem – fiksacją na punkcie woni ciała.

To wszystko zaś jest absolutnie normalne. I teraz, gdy już to wiesz, zobacz, jak podniecić fetyszystę stóp i w końcu – doprowadzić go do ekstazy!

Spytaj, jakie lubi Twoje stopy

Pytanie brzmi dziwnie? Niekoniecznie! Każdy miłośnik stópek lubi je w nieco innym wydaniu. Kiedy jeden czerpie przyjemność z oglądania i dotykania zadbanych palców i podbić – inni wolą, gdy są bardziej „naturalne”, czyli np. bez pomalowanych paznokci. Otwarta rozmowa więc co do tego, jakie Twoja druga połówka lubi stopy, będzie ważną wskazówką.

Załóż rajstopy lub pończochy

Bielizna erotyczna to zawsze znakomity sposób na to, by podkręcić atmosferę w sypialni. Także wtedy, gdy ktoś jest fetyszystą stóp. To dlatego, że wpierw musi się on „dobrać” do nich, przebijając się np. przez rajstopy czy pończochy. Jeśli dodatkowo ma fiksację na ich punkcie – to ma świetny bonus w postaci kobiecej bielizny, co na pewno bardziej go pobudzi. I nie zdziw się, jeśli zacznie ją wąchać! Więcej o tym, na czym polega fetysz bielizny, znajdziesz na naszym blogu.

Daj mu je pieścić i masuj go nimi

Jeśli się zastanawiasz, jak zaspokoić fetyszystę stóp, to po prostu pozwól mu działać. Twoje stopy są dla niego najlepszym prezentem. Będzie je całować, głaskać, masować… może zechce z nimi zrobić coś więcej. Jeśli nie masz nic przeciwko temu – po prostu pozwól mu działać, ale z drugiej strony… nie pozostawaj też bierną stroną w tej zabawie. Są techniki masturbacji za pomocą palców, jak i podeszew stóp, równie skuteczne, jak zabawy ręką. Inspiracji szukaj w sieci.

Chcesz więcej porad? Sprawdź nasz portal!

Powyższe wskazówki to instrukcja minimum, jak podniecić fetyszystę stóp, ale w wielu przypadkach będzie doskonałym wstępem do Waszych zabaw. Przede wszystkim – nawet jeśli wydaje Ci się to nieco dziwne, to nie oceniaj drugiej połówki. Wszak chodzi tylko o niewinną igraszkę. A jeśli wciąż masz pytania lub wątpliwości – zgłęb Love My Feet, portal dla fetyszystów i miłośników seksu w ogóle!

 

Sprawdź również

Previous slide
Next slide
06.06.2022

Czy związek z fetyszystą jest bezpieczny?

Jeśli i Ty jesteś „casualem” i masz obawy co do drugiej połówki, która wyznała, że ma może nieco dziwaczne upodobania – czy masz się czego...

06.06.2022

Gadżety erotyczne i akcesoria do BDSM

Jakie gadżety BDSM powinny znaleźć się w sypialni każdego miłośnika takich praktyk? O tym piszemy w poniższym artykule

06.06.2022

Jak się przyznać do fetyszu?

Najtrudniej tylko o tym powiedzieć, że ma się jakieś małe seksualne dziwactwa. Ty też zastanawiasz się, jak się przyznać do fetyszu?

06.06.2022

Co to jest findom i na czym polega?

Zastanawiasz się, co to jest findom i na jakiej zasadzie działa ten układ? Jeśli tak – zachęcamy już teraz do przeczytania tego artykułu

27.04.2022

Największe fetysze polskich gwiazd

Zazwyczaj ludzi, których widzimy na ekranach telewizorów czy komputerów lub słuchamy w radiu, traktuje się trochę inaczej niż przeciętnego Kowalskiego. Nierzadko stawiani na piedestale, wydają...

27.04.2022

FetLife po polsku – opinia i recenzja

Od pewnego czasu mamy też FetLife po polsku, co znacznie ułatwia korzystanie z serwisu osobom z naszego kraju. Jednak czy to najlepsza opcja, jaka funkcjonuje w...